ریسه های تزئینی نمای بسیار جذاب و خاصی به ساختمان شما میدهد

یکی از روش هایی که برای نورپردازی خطی نما مورد استفاده قرار می گیرد، ریسه های شلنگی یا ریسه های خطی ال ای دی می باشد ریسه های تزئینی و ساختمانی که از روشنایی های مدرن و نوین در ساختمان سازی است و می تواند روی ستون های ساختمان یا زیر آنها نصب شود و ضمن ایجاد نور مناسب زیبایی نما را نیز دو چندان نماید.

ریسه های نواری ال ای دی نما نوار چسبده ای در پشت خود دارند که می توانند به راحتی روی نمای ساختمان نصب شوند و همانند نوارهای LED روشن اشکال و خطوطی زیبا را ایجاد کنند؛ به طور مثال شما می توانید ریسه های 220 ولت لوپ لایت و 12 ولت لوپ لایت که Ip65 هستند و از ویژگی های محصولات لوپ لایت می توان به قابلیت انعطاف پذیری، امکان برش در اندازه کوچک و جداسازی به سادگی، ایجاد اشکال مختلف، نوردهی بالا، مصرف انرژی پایین و تنوع رنگ بالا اشاره کرد که می توانید در نمای بیرونی و داخلی ساختمان خود استفاده کنید حتی می توان در ساختمان هایی که ستون ها دارای اشکال هندسی منحصر به فردی هستند از این ریسه ها برای تامین روشنایی استفاده کرد.
( ضمن اینکه ریسه های لوپ لایت با تکنولوژی بدون سیم ساخته شدند و هیچگونه قطعی در مدار ندارند)

ریسه نمای ساختمان

نورپردازی نما خطی با ریسه RGB می توانید روشن و خاموش کردن آنها را با ریموت انجام دهید همچنین شدت و رنگ نور هم از راه دور قابل کنترل می باشد و قابلیت تغییر رنگ نور ریسه ها این امکان را به شما می دهد تا در هر تایمی از شبانه روز و یا در مواقع مختلف بتوانید رنگ نور نمای ساختمان خود را تغییر دهید. یکی از ویژگی های ریسه های شلنگی مخصوص نما این است که در شرایط جوی مختلف مانند هوای بارانی و برفی، رطوبت بالا و تابش مستقیم نور خورشید مقاومت بالایی دارند و می توانند در طولانی مدت مورد استفاده قرار گیرند.

در آخر می توان گفت که به طور خلاصه نورپردازی نمای ساختمان می تواند با المان های زیر انجام شود و شما باید با توجه به کاربری ساختمان مورد نظرتان و نوع نوری که نیاز دارید یکی از این المان ها را انتخاب کنید:

1.نورپردازی ساختمان با وال واشر
2.نورپردازی نما ساختمان با پرژکتور
3.نورپردازی ساختمان با چراغ های دکوراتیو
4.نورپردازی نما ساختمان با سنگ نورانی
5.نورپردازی ساختمان با چراغ جت لایت ( چراغ نما)
6.نورپردازی نما ساختمان با ریسه های ال ای دی

نئون فلکسی

نئون فلکسی از انواع ریسه هایی است که می تواند برای نورپردازی نمای بیرونی ساختمان نیز مورد استفاده قرار گیرد . از این محصول می توان به عنوان تزئینات روشنایی داخل یا روی نمای ساختمان استفاده کرد.

ریسه نئون فلکسی دارای انواع مختلفی بوده که می توان در شرایط و موقعیت های مختلفی از آن ها استفاده کرد. می توان از ریسه ها در روشن کردن لبه باغچه ها، پله ها، سقف های کاذب، دور کابینت ها و … استفاده کرد که اصطلاحا به این کاربرد ریسه ها نور مخفی گفته می شود. بکار گیری ریسه ها به صورت نور مخفی باعث جذابیت و زیبایی بیشتر محیط می شود.

 

چند نکته برای نصب ریسه نمای ساختمان

اولین نکته در نورپردازی توجه به رنگ و شدت نورها می‌باشد.
مسئله دیگر اینست که نور‌ها نباید به داخل ساختمان بیایند زیرا باعث رنجش ساکنین آپارتمان می‌شوند.
نکته دیگر آنست که منبع نور نباید جز در موارد خاص دیده شود.
نورپردازی باید هدفمند باشد تا با هماهنگی رنگ نور‌ها با رنگ متریال‌های انتخاب شده باعث زیبایی هر چه بیشتر بنا شود.
یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام برنامه‌ریزی برای نورپردازی به آن توجه کرد که کدام جنبه معماری بایستی مورد تاکید قرار گیرد یکی دیگر از ضوابط در مورد طراحی نورپردازی نمای ساختمان در مورد هماهنگی با محیط اطراف و آرایش دیواره‌های صاف و یک‌دست در تناسب با ابنیه مجاور می‌باشد.

برای سفارش انواع ریسه ال ای دی  و ریسه نواری به وب سایت GOLESTANNOOR.IR مراجعه کنید.


شما بزرگواران می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر جهت خرید محصولات تولیدی گلستان نور تماس بگیرید.

شماره تماس :

09127926547

02166341031

02166341032

ساعات کاری : شنبه تا چهار شنبه 9 الی 19    پنج شنبه 9 الی 14 
ارتباط از طریق واتس اپ : 09127926547
اینستاگرام : _golestannoor
حجره اینترنتی : https://hojrejo.ir/card/golestan-nor/
تولید محصولات در فروشگاه اینترنتی گلستان نور
ریسه های نوری ، ریسه نوری ساختمانی ، ریسه نوری تزیینی ، ریسه های smd ، ریسه شلنگی گرد ، ریسه شلنگی led ، ریسه شلنگی نیون فلکسی ، ریسه شلنگی smd ، چراغ دیواری ، پراغ دیواری سنسور دار ، چراغ سقفی سنسور دار شیشه و فلز ، چراغ سقفی سنسور دار 2لامپ ، فتوسل و فازمتر ، فتوسل

دیدگاهتان را بنویسید